کافه کار آفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی افتتاح شد

کافه کار آفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی افتتاح شد

۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶ کد : ۴۷۲۳۹ اخبار زیرنویس
تعداد بازدید:۷۰۷
کافه کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی گرگان در مراسمی با حضور رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و رئیس جهاددانشگاهی گلستان افتتاح شد.
کافه کار آفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی  افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان، امیر احمد دهقانی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان در این مراسم در بین دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بیان داشت؛ کافه کارآفرینی در خصوص دانشگاه های نسل سوم و دانشگاه مهارتی است که در این دورهمی ها که با حضور کارآفرینان برجسته استان، کشور و حضور دانشجویان موفق برگزار می شود می توانیم، ارتباط دانشجویان با کارآفرینان موفق که فارغ التحصیل دانشگاه جامع علمی کاربردی هستند را بیشتر کنیم و با استفاده بهینه از این ظرفیت ها در راستای توسعه رونق تولید و ثروت و اشتغالزایی جوانان استان گام برداریم.

سعید مازندرانی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در این مراسم گفت: با توجه به تغییراتی که در جهان از نظر تکنولوژی، مسائل مربوط به اجتماع، انسان و محیط زیست به وجود آمده، نشان دهنده این است که تغییرات خیلی سریع اتفاق می‌افتد و اثرات زندگی ما انسان‌ها بر روی آن‌ها، این تغییرات را تسریع می‌کند؛ به همین دلیل باید روش‌های جدیدی را به کار گرفت.

وی افزود: اگر فقط به این فکر کنیم که دولت متولی اشتغال است و باید شغل ایجاد کند و دانشجویان بعد از اتمام دانشگاه منتظر استخدام در سازمان‌ها و ادارات دولتی باشند، این تفکری اشتباه است. متأسفانه شرایطی پیش‌آمده که در هر خانه حداقل دو فرد تحصیل‌کرده بیکار وجود دارد که به‌نوعی همه افراد جامعه از جمله مسئولین، خود این فرد و حتی اساتید دانشگاه را درگیر کرده است؛ بنابراین همه باید به دنبال نوآوری و تغییر باشیم.


نظر شما :