دوره‌ مهارت‌های عمومی تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی گلستان برگزار شد

دوره‌ مهارت‌های عمومی تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی گلستان برگزار شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۰ کد : ۴۶۲۳۴ اخبار زیرنویس
تعداد بازدید:۲۰۹۶
دوره مهارت‌های عمومی تربیت مدرس ویژه متقاضیان جدید تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان برگزار شد.
دوره‌ مهارت‌های عمومی تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربری استان گلستان، دوره مهارت‌های عمومی تربیت مدرس با حضور متقاضیان جدید تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی، ازتاریخ  23 لغایت 24 شهریور 1398، در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علمی کاربردی استان  گلستان برگزار شد، در ابتدا این دوره‌ مهارتی، مهندس رضا سلطانی سرپرست دبیرخانه هیات اجرائی جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی گلستان، ضمن خیر مقدم به تشریح برنامه ها و نحوه برگزاری کلاس‌ها و آموزش قوانین و مقررات تدریس در این دو روز پرداخت.

در ادامه اولین روز برگزاری دوره مهارت‌های عمومی تربیت مدرس، دکترمحمود رضا چراغعلی به مبحث شیوه و فنون تدریس در نوبت صبح و دکترعلی رضا بادله به مبحث کیفیت آموزشی تدریس در نوبت عصر پرداختند و در روز دوم این دوره آموزشی دکتر فریدون آزما به مبحث شیوه های سنجش و ارزیابی برای متقاضیان تدریس پرداختند.

مهندس محمد رستگار رئیس اداره حراست دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان، در ادامه این دوره مهارت‌های عمومی تربیت مدرس، به نکات مهم کلیدی و قابل توجه در بحث تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی که مدرسان ملزم به رعایت این نکات هستند پرداخت و تلاش برای ارتقاء کیفیت آموزش های مهارتی در دانشگاه جامع علمی کاربردی که باعث ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان این دانشگاه می شود را از متقاضیان جدید تدریس در دانشگاه خواستار شد.

در پایان مهندس رضا سلطانی سرپرست دبیرخانه هیات اجرائی جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی گلستان، ضمن تشکر و قدردانی از تمام شرکت کنندگان در این دوره، به ارائه مبحث آشنایی با نظام آموزش علمی کاربردی پرداخت و به سوالات حضار پاسخ داد.


نظر شما :