زمان برگزاری آزمون بخش کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

زمان برگزاری آزمون بخش کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

۱۱ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۷ کد : ۴۴۴۴۳ اخبار زیرنویس
تعداد بازدید:۱۵۵۶
زمان برگزاری آزمون بخش کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر سیداحمدرضا پیش بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از زمان برگزاری آزمون بخش کتبی پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت این دانشگاه خبر داد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن اعلام این خبر افزود: نیمه تیرماه سال جاری؛ زمان برگزاری آزمون بخش کتبی پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی است.

وی گفت: بیش از 7000 نفر دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور در بخش کتبی پانزدهمین جشنواره قران و عترت دانشگاه ثبت نام کردند که آزمون مرحله کتبی این جشنواره در تاریخ 21 تیرماه سال جاری به صورت مجازی و از طریق سامانه جامع آزمون های قرآنی دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس الکترونیکی https://quran.uast.ac.ir  به صورت هماهنگ و کشوری ویژه رشته­ های مختلف جشنواره برگزار می­شود.

دکتر سیداحمدرضا پیش بین عنوان کرد: بخش ­کتبی از سال­های گذشته تاکنون از بخش­ های پرطرفدار جشنواره بوده و تعداد زیادی از شرکت کنندگان تمایل به شرکت در این رشته ­های این بخش را دارند که این مطلب موجب ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین نسل جوان و دانشگاهی کشور می­شود. بخش کتبی ویژه دانشجویان در9 رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با احکام، پرسمان معارفی، آشنایی با صحیفه سجادیه، آشنایی با سیره معصومین (علیهم السلام)، آشنایی با احادیث اهل بیت علیهم السلام، حفظ موضوعی قرآن­کریم و سبک زندگی اسلامی ایرانی برگزار می­شود و کارکنان، مدرسان و اعضاء هیئت­ علمی دانشگاه در 3 رشته آشنایی با سیره معصومین (علیهم السلام) و آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن و آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه به رقابت خواهند پرداخت.  


نظر شما :