نشست خبری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان با اصحاب رسانه برگزار شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۰ کد : ۱۹۳۲۳ اخبار
تعداد بازدید:۹۸
نشست خبری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان با اصحاب رسانه برگزار شد
نشست خبری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان با اصحاب رسانه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان، نشست خبری ریاست دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان گلستان با اصحاب رسانه یکشنبه 29 مرداد ماه 1396 در سالن اجتماعات این دانشگاه  برگزار شد.
در ابتدا امیر احمد دهقانی ضمن تبریک و تسلیت شهادت شهدای مدافع حرم مصطفی خوش محمدی و محسن حججی به رهبر معظم انقلاب و خانواده این دو شهید بزرگوار و تبریک به خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار،  بیان نمود: خبرگزاری­ ها و اصحاب رسانه  نقش بسیار تاثیر گذاری در تبیین فرهنگ مهارت آفرینی دارند.
دکتر دهقانی، با اشاره به آغاز زمان پذیرش دانشجو در دوره­های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور،  از جذب رشتههای تحصیلی جدید براساس سند آمایش استان خبر داد و همچنین از جمله مهمترین اهداف و چشم اندازهای این دانشگاه را تاکید بر گسترش آموزش های مهارتی و در نهایت ایجاد اشتغال پایدار بیان نمود.
در ادامه رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گلستان از درخشش دانشجویان استان در چهارمین المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویی (با حضور 31 استان) و همچنین به برگزاری مطلوب نمایشگاه دستاورد ها و افتخارات پژوهشی که به مناسبت ربع قرن فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی در مرداد ماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی تهران با حضور وزیر محترم علوم و معاونین این وزارتخانه برگزار گردید خبر داد.
دکتر دهقانی در پایان این نشست خبری نیز با اشاره به اینکه امسال گرامیداشت ربع قرن فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی را در مهر ماه سال جاری پیش رو داریم، تاکید ویژه ای در خصوص کیفی سازی مراکز آموزشی در راستای بهبود وضعیت آموزش های مهارتی و جذب مدرسان مهارتی و خبره داشته اند.

نظر شما :